O nás

Campermix projekt

 Kdo jsme ? 

Jsme rodina nadšených karavanistů, kde nás společná vášeň s dětmi dovedla k tomu, že jsme si před pár lety pořídili karavan a začali jsme objevovat jiný pohled na místa v ČR a v okolních krajinách. Vztah k tomuto stylu života nás motivoval k tomu, že jsme si začali vyrábět oblečení a doplňky s vlastní karavan tématikou, abychom ještě víc projevili naši zálibu. Díky tomu jsme poznali nové přátele v rodině karavanistů, kteří nás taky navedli na myšlenku, ať naše nápady a návrhy začneme nabízet i ostatním nadšencům.

 Proč si vybrat u nás ? 

Rozumíme moc dobře karavan komunitě a máme osobité nápady. Naše tvorba originálních grafických návrhů je kreativní a tak osobitě pojata, aby svým vtipem a originálním nápadem nejlíp vystihla styl života karavanistů. Postupně se snažíme přidávat další nové motivy, aby si víc lidí dokázalo vybrat z nabídky.

 Co ještě děláme ? 

Díky našim vlastním návrhům jsme oslovováni okruhem lidí se stejnou vášní a nadšením ke karavaningu jako my, k občasnému vytvoření originálního námětu jenom na jejich přání. Pokud jsme schopni splnit jejich očekávání, tak jim velmi rádi vyhovíme.